Hakkımızda

/Data/EditorFiles/tema/logoo.png


2005’de faaliyete geçen Shoebox Mağazaları çok markalı butik ayakkabı zincirlerinin Türkiye’deki ilk örneğidir ve değerli müşterilerimize birçok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur. Mağazalarımızda BirkenstockCat, Converse, Crocs, EastpakFabcareHarley DavidsonLacoste, LumberjackSkechers, SlipstopSuperga, TimberlandVans ve Victoria markaları satışa sunulmaktadır.

shoebox.com.tr’ online satış sitemiz 2008 yılında kurulmuştur ve o günden beri bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Shoebox.com.tr’ de satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orjinaldir, Shoebox bu markaların yetkili satıcısıdır. Kolay iade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunan shoebox.com.tr ürün çeşitliliği ve kargo gönderim hızı ile de ayakkabı satış siteleri arasında kendine önemli bir yer edinmiştir.

Misyonumuz, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini ilke edinerek, müşterilerimize rahat ve huzurlu, keyifle alışveriş yapabilecekleri bir ortam sunmaktır.

Hedefimiz, gerek fiziksel mağazalarımızda gerekse sanal mağazamızda müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimizin alışveriş deneyimlerini mükemmelleştirmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.